Yleisöäänestys: lomakkeet

Äänestysohjeet:

  1. Valitse näytös, jota olit katsomassa. Klikkaa lomake auki. Lomake avautuu näytöksen alkaessa ja päätty 2,5 tai 3 tuntia näytöksen alkamisen jälkeen.
  2. Pisteytä näytöksen elokuvat. Äänestyslomakkeessa 5 pistettä on paras pistemäärä ja 1 alin.
  3. Lähetä lomake.

 

International Competition / Kansainvälinen kilpailu

SCREENING TITLE NÄYTÖKSEN NIMISCREENING 1 / NÄYTÖS 1SCREENING 2 / NÄYTÖS 2
International Competition 1: Dreams And DesiresKansainvälinen kilpailu 1: Haaveita ja halujaWED / KE 9.3. | 15:00 | Cine Atlas 1THU / TO 10.3. | 11:00 | Cine Atlas 4
International Competition 2: MusicKansainvälinen kilpailu 2: MusiikkiWED / KE 9.3. | 20:00 | Cine Atlas 1THU / TO 10.3. | 13:30 | Cine Atlas 4
International Competition 3: Nature Of The SystemKansainvälinen kilpailu 3: Systeemin henkiTHU / TO 10.3. | 11:00 | Cine Atlas 1FRI / PE 11.3. | 16:00 | Cine Atlas 3
International Competition 4: New FormsKansainvälinen kilpailu 4: Uudet muodotTHU / TO 10.3. | 13:30 | Cine Atlas 1FRI / PE 11.3. | 18:30 | Cine Atlas 3
International Competition 5: MilieuInternational Competition 5: MilieuTHU / TO 10.3. | 16:00 | Cine Atlas 1FRI / PE 11.3. | 21:00 | Cine Atlas 3
International Competition 6: Growing PainsKansainvälinen kilpailu 6: Kasvukipuja THU / TO 10.3. | 18:30 | Cine Atlas 1FRI / PE 11.3. | 11:00 | Cine Atlas 3
International Competition 7: Business As UsualKansainvälinen kilpailu 7: Työn arkeaTHU / TO 10.3. | 21:00 | Cine Atlas 1FRI / PE 11.3. | 13:30 | Cine Atlas 3
International Competition 8: Spirit Of The StoryKansainvälinen kilpailu 8: Tarinan tenhoFRI / PE 11.3. | 12:00 | Cine Atlas 1SAT / LA 12.3. | 12:30 | Cine Atlas 1
International Competition 9: SpeciesKansainvälinen kilpailu 9: LajitFRI / PE 11.3. | 14:30 | Cine Atlas 1SAT / LA 12.3. | 15:00 | Cine Atlas 1
International Competition 10: ContinuumsKansainvälinen kilpailu 10: JatkumotFRI / PE 11.3. | 17:00 | Cine Atlas 1SAT / LA 12.3. | 17:30 | Cine Atlas 3

National Competition / Kotimainen kilpailu

SCREENING TITLE NÄYTÖKSEN NIMISCREENING 1 / NÄYTÖS 1SCREENING 2 / NÄYTÖS 2
National Competition 1: Rogue ReportersKotimainen kilpailu 1: Pesänlikaajat – Erään kirjakohun anatomiaWED / KE 9.3. | 15:15 | Cine Atlas 2
National Competition 2: Golden LandKotimainen kilpailu 2: Kultainen maaWED / KE 9.3. | 18:15 | Cine Atlas 2
National Competition 3: Hockey DreamsKotimainen kilpailu 3: Hockey DreamsWED / KE 9.3. | 20:45 | Cine Atlas 2
National Competition 4: Ruthless Times – Songs of CareKotimainen kilpailu 4: Armotonta Menoa – Hoivatyön laulujaTHU / TO 10.3. | 16:15 | Cine Atlas 2
National Competition 5: Invisible Demons – Tuhon MerkitKotimainen kilpailu 5: Invisible Demons – Tuhon merkitTHU / TO 10.3. | 18:45 | Cine Atlas 2
National Competition 6: Then The Times, They ChangedKotimainen kilpailu 6: Sitten ajat muuttuivatTHU / TO 10.3. | 21:15 | Cine Atlas 2
National Competition 7Kotimainen kilpailu 7FRI / PE 11.3. | 17:15 | Cine Atlas 2
National Competition 8: ShortsKotimainen kilpailu 8: LyhyetTHU / TO 10.3. | 11:15 | Cine Atlas 2SAT / LA 12.3. | 12:15 | Cine Atlas 2
National Competition 9: ShortsKotimainen kilpailu 9: LyhyetTHU / TO 10.3. | 13:45 | Cine Atlas 2SAT / LA 12.3. | 14:45 | Cine Atlas 2
National Competition 10: ShortsKotimainen kilpailu 10: LyhyetFRI / PE 11.3. | 12:15 | Cine Atlas 2SAT / LA 12.3. | 17:15 | Cine Atlas 2
National Competition 11: ShortsKotimainen kilpailu 11: LyhyetFRI / PE 11.3. | 14:45 | Cine Atlas 2SAT / LA 12.3. | 19:45 | Cine Atlas 2

Generation XYZ

SCREENING TITLE SCREENING 1 / NÄYTÖS 1SCREENING 2 / NÄYTÖS 2
Generation XYZ 1WED / KE 9.3. | 20:00 | Cine Atlas 3THU / TO 10.3. | 11:00 | Niagara
Generation XYZ 2THU / TO 10.3. | 21:00 | Cine Atlas 3FRI / PE 11.3. | 15:15 | Cine Atlas 4
Generation XYZ 3FRI / PE 11.3. | 20:00 | NiagaraSAT / LA 12.3. | 20:15 | Cine Atlas 4

European Short Film Audience Award

SCREENING TITLE SCREENING 1 / NÄYTÖS 1
European Short Film Audience Award 1FRI / PE 11.3. | 19:30 | Cine Atlas 1
European Short Film Audience Award 2SAT / LA 12.3. | 12:00 | Niagara